Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Bilgisayar Destekli Eğitim

Günümüzde bilgisayar hayatımızın her aşamasında önemli bir yer tutmaktadır. Kurumumuz eğitim sistemi içersinde bilgisayar eğitimindeki amaçlarımızdan birisi çocukların bilgisayarı tanımaları ve kullanabilmeleridir. Bir diğer amacımız ise çocukların programına uygun hedefleri doğrultusunda eğitici ve öğretici bilgisayar programlar vasıtasıyla eğitimi desteklemektir. Böylece görsel ve işitsel duyulara hitap ederek eğitim daha eğlenceli hale getirilmektedir.

Servis Hizmetleri

Tüm öğrenci ve velilerimiz ücretsiz servis hizmetlerimizden faydalanabilmektedir. servis araçlarımızın hepsi son model, güvenli araçlar olup, Denizlinin her semtindeki öğrencilerimiz ders saatinden önce alınmakta, ders saati sonunda BEKLEMEDEN evlerine bırakılmaktadırlar. Okula devam eden öğrencilerimiz velilerimizin istekleri doğrultusunda okullarından alınmakta ya da ders saati sonunda okullarına bırakılmaktadırlar.

Ücretsiz Hizmetlerimiz

Çocuğunuzun gelişimi normal olarak seyrediyor mu diye merak ediyorsanız merkezlerimizden randevu alarak uzman psikolog ve eğitimcilerimiz tarafından gerçekleştirilen ücretsiz değerlendirme seanslarımıza katılabilirsiniz. Değerlendirme seansında çocuğunuzun dil, zeka ve fizyolojik gelişimi ayrıntılı olarak incelenmekte ve gerekli görülen durumlarda veli çocuğun durumunun gerektirdiği kurumlara yönlendirilmektedir.

Hastane başvuruları, rehberlik ve araştırma merkezleri ile ilgili işlemlerle de görevli personelimiz velilerimize her an yardımcı olmaktadır.